Новини

Новини Освіта Наука Міжнародна діяльність Візити ІТ Якість Інновації Культура Спорт Інфраструктура Соціальна робота Про СумДУ Рейтинги 3D-інновації

Театр танцю «Феєрія» Сумського державного університету в співпраці з волонтерами провели благодійний танцювальний хобі-клас для сумчан «Ми з України».

СумДУ отримав вітчизняну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина». Відтепер дипломи випускників автоматично визнаються в усьому світі. 12 травня на телеканалі «СТС» про це вийшов сюжет.

12 травня в Сумському державному університеті відбулося засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти. 

Представники Сумського державного університету взяли участь у нараді в Сумській ОВА з питання відновлення теплопостачання міста Охтирки, інфраструктура якого зазнала значних пошкоджень унаслідок ракетних і бомбових ударів з боку рф. Зокрема, під час заходу розглядалося питання створення відповідної Схеми теплопостачання міста.

У ці тяжкі для України часи студенти-волонтери Сумського державного університету знайшли у собі сили не лише подбати про власну родину, але й допомагати іншим. Як саме – розкажемо у добірці розповідей...

6 травня на базі Сумського державного університету завершились п’ятиденні онлайн-курси «Українська мова: помічник кожному на щодень», які організував Центр розвитку кадрового потенціалу.

3 травня на базі Сумського державного університету розпочався фестиваль шкільних медіа та юних журналістів області «Медіасвіт веде у всесвіт».

4 травня відбулася чергова онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та університету міста Ліверпуль у рамках програми «Ініціатива Єднання».

30 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету вкотре відвідали притулок для тварин, розташований на вулиці Герасима Кондратьєва.

22 квітня Акредитаційна комісія Незалежного агентства з акредитації та рейтингу (НААР, Казахстан) прийняла рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина» терміном дії на п’ять років.

28 квітня відбулась презентація освітнього проєкту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH -101047645 – «EULOCDEM: Локальна демократія: кращі європейські практики для України», що співфінансується Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках напряму «Жан Моне» програми Erasmus+.

28 квітня у басейні Сумського державного університету відбулися змагання з плавання серед школярів обласного центру.

28 квітня в рамках всеукраїнської програми «Ініціатива Єднання» відбулася розширена онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та університету міста Ліверпуль, на якій були обговорені перспективи майбутньої співпраці у статусі університетів-побратимів.

Британська рейтингова агенція Times Higher Education в ході саміту з інновацій та впливу, що проходить в Стокгольмі (Швеція), презентувала результати щорічного рейтингу університетів Impact Rankings.

Уже 2 місяці Сумський державний університет працює в умовах війни. Ректор Василь КАРПУША в інтерв’ю телеканалу СТС прокоментував ситуацію щодо відновлення навчального процесу, розповів про організацію роботи з іноземними студентами, повідомив про особливості цьогорічної вступної кампанії, поділився планами університету на майбутнє.

21-22 квітня відбулося засідання вченої ради Сумського державного університету, на якому було розглянуто питання функціонування і розвитку закладу в умовах воєнного стану.

25 квітня Сумський державний університет із робочим візитом відвідала голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія ГРИШИНА.  

21 квітня Сумський державний університет відвідав президент Торгово-промислової палати України Геннадій ЧИЖИКОВ. Його супроводжували президент Сумської ТПП Костянтин МАКАРЕНКО та радник голови ОДА Олександр ЛАВРИК.

Сумський державний університет посприяв проведенню лялькової вистави для юних жителів обласного центру.

Ми продовжуємо серію публікацій з розповідями наших іноземних студентів про те, як змінилося їх життя після воєнного вторгнення. Герой цього інтерв’ю – Мозес, студент шостого курсу Медичного інституту Сумського державного університету з Нігерії.