Новини

Новини Освіта Наука Міжнародна діяльність Візити ІТ Якість Інновації Культура Спорт Інфраструктура Соціальна робота Про СумДУ Рейтинги 3D-інновації

У Сумському державному університеті тривають випуски здобувачів освіти. 1 липня відбулася церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

30 червня в онлайн-форматі відбулося підписання угоди про довготермінове співробітництво між Сумським державним університетом та Каунаським технологічним університетом (Литва).

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй оголосила 2022 рік Міжнародним роком фундаментальних наук для сталого розвитку.

Сумський державний університет підписав угоду про довгострокове співробітництво з університетом міста Ліверпуль. Церемоніальне підписання угод між українськими та британськими університетами відбулося 28 червня у рамках масштабного міжнародного проєкту «Ініціатива єднання».

У Сумському державному університеті підбито підсумки конкурсу «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2021 році».

24 червня в басейні Сумського державного університету відбулися естафетні запливи, присвячені Міжнародному Олімпійському дню.

Сумський державний університет щиро вітає Василя Григоровича Кременя з поважною датою життя!

23 червня в Сумському державному університеті відбулося засідання вченої ради – останнє в 2021-2022 навчальному році.

У Сумському державному університеті стартує благодійний буккросинг. Акція має на меті збір книг з їх подальшим продажем  і спрямуванням коштів на рахунок громадського фонду для підтримки захисників України.

21 червня в ефірі «СТС» вийшов сюжет, присвячений 30-річчю створення медичного структурного підрозділу у складі Сумського державного університету (на той час – медичний факультет Сумського фізико-технологічного інституту).

Факультет технічних систем і енергоефективних технологій Сумського державного університету провів 5-ту Міжнародну конференцію «Конструювання, моделювання, виробництво: обмін інноваціями» (5th International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange).

Наказом МОН України від 20 червня ухвалено можливість прийому студентів до Сумського державного університету на нову освітню програму підготовки магістрів зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що відбулося 21 червня, освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» визнана зразковою.

Сумський державний університет визначив мінімальну кількість балів зі вступних випробувань для вступу на медичні спеціальності на рівні 100 балів з кожного предмету, замість 150 балів, як це було у попередні роки.

Сумський державний університет за підтримки університетів-партнерів (зокрема НУ «Дніпровська політехніка») та Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти забезпечив проведення тренінгу «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи».

Щиро вітаємо викладачів, науковців, співробітників, здобувачів освіти та випускників медичного інституту з професійним святом – Днем медичного працівника та 30-річчям заснування медичного підрозділу на базі нашого закладу.

Представники СумДУ долучились до участі у Літній школі Університету м.Ліверпуль, який є університетом-побратимом СумДУ в рамках проєкту «Ініціатива Єднання».

13 червня стартувала двотижнева програма Aqua band, мета якої – організація змістовного дитячого відпочинку і дозвілля на спортивних спорудах Сумського державного університету.

Арабський інтерактивний канал новин Al-Hadath (Саудівська Аравія) випустив сюжет, у якому розповів про діяльність Сумського державного університету, зокрема – роботу з іноземними студентами в умовах воєнного стану.

Культурно-мистецький центр Сумського державного університету розпочав низку профорієнтаційних заходів «Доброго вечора, ми з СумДУ!», під час яких талановиті студенти університету демонструють мистецькі номери, проводять творчі майстер-класи, квести та ігри для маленьких глядачів.