Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua

14 лютого в літературній вітальні СумДУ пройшов святковий захід для учнів сумських шкіл, присвячений Дню всіх закоханих.

Організаторами дійства виступили учасники гуртка «Краяни», які запросили учнів сумських шкіл № 21, 26 та 27. Головною «родзинкою» розважальної програми став конкурс «Ти плюс я», який визначав кращу пару закоханих. Досить оригінальними та захоплюючими виявилися й інші завдання для учасників: «Стріли амура», опис партнера, власний погляд на розв’язання запропонованої ситуації і пантоміма. Відтак дітлахи мали нагоду проявити свої здібності, таланти, креативне мислення та просто безтурботно й весело провести час.

Спеціально для глядачів пройшов конкурс незвичної валентинки та «Вікторина від Валентина» на тему святкування Дня закоханих у різних країнах світу. Студентка Аліна Насоненко та провідний спеціаліст Сумської обласної філармонії Олена Обозна привітали всіх присутніх ліричною музичною композицією.

За підсумками всіх конкурсів переможцями стали учні школи №26. Почесне друге місце посіли представники школи №27, третє – учні школи № 21. Усі учасники та активні глядачі отримали солодкі подарунки та заохочувальні призи. Гості університету щиро задоволені святкуванням, котре внесло позитивну нотку в шкільні будні.

Юлія Ярич
Гурток «Аматорська журналістика»