Дата публикации:
24 июня 2022
Кол
1281
Поделиться:

23 червня в Сумському державному університеті відбулося засідання вченої ради – останнє в 2021-2022 навчальному році.

Одним із питань, які розглядалися під час засідання, стала рекламно-інформаційна політика СумДУ в умовах воєнного стану. Свої доповіді представили начальниця медіа-центру СумДУ Марина ОСЮХІНА та керівниця групи інформаційного менеджменту вебсистеми СумДУ Тетяна СЕМЕНЕНКО.

Відзначалося, що в університеті продовжується активна робота з підвищення рівня його впізнаваності та популярності. Так, кількість згадувань про СумДУ в закордонних ЗМІ з 24 лютого досягла відмітки «100», зокрема, в таких авторитетних медіа як The New York Times, NBC News, USA Today, Techno Trenz, Guardians тощо. Також вчена рада звернула увагу на успішні іміджеві заходи: публікацію дайджесту «Хроніки війни», організацію фотовиставки «Війна студентським об’єктивом», участь у проєкті «УніверЧек»,  волонтерські проєкти студентів та співробітників (зокрема, відео за участі співробітників СумДУ для проєкту Ukraїner «Суми: деокупація» має 109 тис. переглядів), проведення Медичним інститутом вебінарів з домедичної допомоги тощо. Продовжується і суто рекламна профорієнтаційна кампанія. Так, загальноуніверситетськими підрозділами реалізуються проєкти «Безкоштовні курси для абітурієнтів з підготовки до НМТ», серія інтерв’ю зі студентами-«амбасадорами» «Трушно про мою спеціальність», чат для абітурієнтів у месенджері Telegram та інші.

«Незважаючи на те, що ми зараз живемо в складних умовах, СумДУ має стійко тримати образ університету майбутнього, оскільки наразі він є одним із найбільш інноваційних і високотехнологічних ЗВО України», – наголосив голова вченої ради Анатолій ВАСИЛЬЄВ. 

Члени вченої ради під час обговорення питання висловили низку пропозицій щодо подальшої рекламно-інформаційної діяльності СумДУ в умовах воєнного стану.

Окрім того, на засіданні були рекомендовані зміни та доповнення до редакції Статуту Сумського державного університету, а також затверджено низку документів загальноуніверситетської нормативної бази, зокрема:

- Положення про організацію та проведення профорієнтаційної роботи (версія 02);

- Положення про розроблення та атестацію дистанційних курсів у Сумському державному університеті (версія 02);

- Положення про порядок врахування екологічних наслідків при провадженні Сумським державним університетом наукової, науково-технічної і інноваційної діяльності та впровадженні їх результатів;

- Положення про конкурс «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності».

Вчена рада університету також обговорила та затвердила пропозиції до робочої групи з проведення експертного обговорення дерусифікації топонімів у Сумській міській територіальній громаді щодо перейменування вулиці Римського-Корсакова на «Університетську», адже поява в місті вулиці з такою назвою означатиме підтримку з боку громади стратегічно важливих інституцій, а також матиме позитивний ефект через привернення уваги потенційних абітурієнтів і партнерів. Ректорату було рекомендовано розглянути питання щодо зміни адреси університету на вулицю Харківську.

На засіданні було підбито підсумки роботи вченої ради, ради з якості та наукової ради у 2021-2022 навчальному році та ефективність впливу їх рішень на відповідні напрямки діяльності університету, затверджено план роботи вченої ради СумДУ на 2022-2023 н.р.