Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
21
Четвер
березня
розірвані хмари
3° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Вперше у Сумському державному університеті відбувся захист дисертаційного дослідження англійською мовою із синхронним перекладом на українську ще навесні. І ось, 4 липня, під час вручення дипломів випускникам навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені О.Балацького СумДУ його директор Тетяна Анатоліївна Васильєва вручила диплом кандидата економічних наук стажисту кафедри управління Нвосу Джонатану Емеці.

Захист відбувся завдяки підтримці з боку кафедри управління та її завідувача кафедри Олександра Михайловича Теліженка, координатора програми співпраці з іноземними інституціями Тетяни Миколаївни Майбороди та наукового керівника дисертаційної роботи Ганни Олександрівни Швіндіної.

Як зазначила директор ННІ ФЕМ Тетяна Анатолїівна Васильєва, це гарний початок співпраці СумДУ із закордонними інституціями та входження інституту в систему підготовки докторів філософії іноземною мовою глобальної академічної спільноти.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua