Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У рамках реалізації спільного з Чеським університетом природничих наук проекту «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» розпочалася міжнародна наукова літня школа для студентів трьох вузів: 15-ти студентів та аспірантів Сумського державного та Сумського національного аграрного університетів та 5-ти - Чеського університету природничих наук.

Свою роботу літня школа розпочала 16 липня і триватиме до 27 липня. Протягом цих днів на учасників очікують інтерактивні сесії, спеціальні лекції на тему розвитку агрокооперації в різних країнах світу, а також виїзди до місцевих агрокооперативів для проведення польових досліджень та збору даних. Спікерами на заходах виступають міжнародні експерти проекту, а також залучені вітчизняні експерти. Мова проведення заходу – англійська.

Концепція літньої школи представляє собою інтенсивний курс, орієнтований на актуальні проблеми сільськогосподарського розвитку в сільській місцевості України. Програма літньої школи складається з двох частин: теоретичних лекцій, що забезпечують надійні передумови для подальшої практичної роботи та емпіричної частини - первинного збору даних (польові дослідження), обробки даних та надання звітності. За результатами наукової роботи учасники отримають наукові гранти, а також сертифікати, що підтверджують участь в міжнародному заході.

Метою літньої школи є сприяння культурному обміну між Україною та Чехією, удосконалення наукових компетенцій студентів (написання наукових робіт та представлення їх результатів), зміцнення навичок у проведенні польових досліджень (акцент на спільних методах).

Участь в школі безкоштовна, все необхідне, включаючи подарунки та харчування, забезпечуються за рахунок проекту

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
128
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
715
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua