23 липня 2018
Кількість переглядів:
2104
Поділитися:

З 18 по 21 липня у Луцьку пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. У ньому взяли участь майже 500 спортсменів з усієї України та деяких сусідніх країн. Конкуренція була високою, адже ці змагання - останній шанс виконати норматив для поїздки на Чемпіонат Європи, який буде проходити з 6 по 12 серпня в Берліні.

Студенти Сумського державного університету на Чемпіонаті України вибороли дев’ять нагород. Друге місце у змаганнях зі штовхання ядра здобув аспірант навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Ігор Мусієнко, котрий ще у квітні здобув собі квиток до Берліну. Бронзову нагороду у секторі стрибків із жердиною виборов студент Медичного інституту Владислав Малихін, який виконав норматив на Чемпіонат Європи минулого року. Третьою у забігу на 400 м стала студентка МІ Анастасія Бризгіна, яка також мала квиток до Берліну з минулого року. Другим на дистанції 400 м та третім на дистанції 200 м став ще один представник МІ Олексій Поздняков. Він також виконав норматив для Чемпіонату Європи раніше. Третє місце у десятиборстві здобув студент МІ Руслан Малоголовець. Золоту нагороду на дистанції 800 м здобув аспірант МІ Євген Гуцол, який раніше вже виконав нормативи Чемпіонату Європи на 400 та на 800 метрів. Другою в забігу на 400 м з бар'єрами стала студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Марія Миколенко, здобувши при цьому квиток до Берліну. Ще одне срібло у секторі для потрійного стрибка здобула студентка МІ Анна Красуцька, покращивши вже виконаний норматив Чемпіонату Європи.