Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З 18 по 21 липня у Луцьку пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. У ньому взяли участь майже 500 спортсменів з усієї України та деяких сусідніх країн. Конкуренція була високою, адже ці змагання - останній шанс виконати норматив для поїздки на Чемпіонат Європи, який буде проходити з 6 по 12 серпня в Берліні.

Студенти Сумського державного університету на Чемпіонаті України вибороли дев’ять нагород. Друге місце у змаганнях зі штовхання ядра здобув аспірант навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Ігор Мусієнко, котрий ще у квітні здобув собі квиток до Берліну. Бронзову нагороду у секторі стрибків із жердиною виборов студент Медичного інституту Владислав Малихін, який виконав норматив на Чемпіонат Європи минулого року. Третьою у забігу на 400 м стала студентка МІ Анастасія Бризгіна, яка також мала квиток до Берліну з минулого року. Другим на дистанції 400 м та третім на дистанції 200 м став ще один представник МІ Олексій Поздняков. Він також виконав норматив для Чемпіонату Європи раніше. Третє місце у десятиборстві здобув студент МІ Руслан Малоголовець. Золоту нагороду на дистанції 800 м здобув аспірант МІ Євген Гуцол, який раніше вже виконав нормативи Чемпіонату Європи на 400 та на 800 метрів. Другою в забігу на 400 м з бар'єрами стала студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Марія Миколенко, здобувши при цьому квиток до Берліну. Ще одне срібло у секторі для потрійного стрибка здобула студентка МІ Анна Красуцька, покращивши вже виконаний норматив Чемпіонату Європи.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
127
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
715
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua