Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Міжнародні рейтинги Webometrics та uniRank опублікували рейтинги університетів світу станом на липень 2018 року. Сумський державний університет підтвердив своє місце у рейтингу Webometrics та суттєво покращив свій результат у рейтингу uniRank, увійшовши до четвірки кращих вишів України разом з КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та ЛНУ ім. І. Франка. Сумарно обидва рейтингу обраховують понад 300 українських закладів вищої освіти.

Рейтинг uniRank University Ranking, раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність вишу.

Рейтинг Webometrics натомість, окрім вебометричних, також використовує наукометричні показники та позиціонує себе як академічний рейтинг університетів, що оцінює усі аспекти діяльності вишів: наукову, навчальну, культурну, соціальну, спортивну тощо. Джерелами даних рейтингу виступають відомі незалежні бази даних Scopus, Google Scholar, Google Search, Majestic та Ahrefs.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
128
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
715
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua