Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Кількість вступників, що отримали  рекомендацію до вступу за держзамовленням на І курс в Сумському державному університеті зросла  на 8 %  порівняно з 2017 роком і становить близько 600 осіб.  Зокрема  збільшилася кількість рекомендованих за спеціальностями:  «Філологія», «Журналістика», «Менеджмент», «Право», «Прикладна механіка», «Медицина», «Фізична терапія, ерготерапія»  та іншими.

Увага! Абітурієнти, рекомендовані до зарахування повинні подати особисто до приймальної комісії СумДУ оригінали документів, передбачених правилами прийому  не пізніше   18-00    6 серпня.    У разі не виконання цієї умови надана вступнику рекомендація до вступу  за держзамовленням  буде  анульована.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
128
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
715
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua