Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
20
Середа
березня
легка злива
6° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Викладачі Сумського державного університету провели серію навчальних семінарів у рамках підвищення кваліфікації державних службовців та представників місцевого самоврядування. Світлана Колосок - доцент кафедри управління , Олена Базиль - старший викладач кафедри прикладної математики та моделювання складних систем та Андрій Півень - начальник центру комп’ютерних технологій провели семінари та тренінги на теми: сучасні офісні та «хмарні технології», технології електронного врядування.

Навчання проходило на базі «Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» (http://scpo.sumy.ua/) в рамках тематичного постійно діючого семінару «Інформаційно-комп’ютерні технології в управлінській діяльності».

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua