18
Четвер
липня
розірвані хмари
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

12 грудня в Сумській міській раді відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво в напрямку освіти дорослих. Підписи під документом поставили ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв, сумський міський голова Олександр Лисенко, представники Інституту міжнародного співробітництва «Німецька асоціація народних університетів» (DVV International) в Україні, Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», Громадська організація «Центр освіти впродовж життя».

Метою меморандуму є об’єднання зусиль усіх підписантів для подальшого створення комфортних умов для освіти дорослого населення, шляхом підтримки проведення освітніх програм та заходів, сприяння підвищенню рівня обізнаності населення про цінність і необхідність розвитку освіти дорослих.

«За необхідності, сторони організують і проводять спільні соціальні, культурні, освітні ініціативи та заходи: круглі столи, брифінги, тренінги, семінари, конференції, навчальні програми, інформаційні, просвітницькі кампанії, тощо для досягнення цілей Меморандуму», - зазначив голова правління ГО «Центр освіти впродовж життя» Юрій Петрушенко.

Анатолій Васильєв наголосив, що тема освіти дорослих не нова для СумДУ і наразі досить актуальна, адже сучасне суспільство потребує компетентних громадян. «СумДУ та міська рада вибудували плідну співпрацю. Сподіваюся, що з часом здійсниться наша мрія про створення в Сумах Університету людей похилого віку», - сказав ректор.

Суми – шосте місто в Україні, де впроваджуватиметься ініціатива освіти дорослих. Регіональний директор DVV International в Україні, Білорусі, Молдові Беттіна Бранд зауважила, що користь від цього є як у розрізі окремої особистості, так і громади загалом: змінюється економіка і, що найголовніше, покращується соціальна згуртованість.

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
403
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
897
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua