Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

3 січня в Сумському державному університеті розпочалася традиційна звітна кампанія посадових осіб за підсумками роботи у 2018 році. Метою звітів є аналіз виконаної роботи, визначення проблем, пошук шляхів для їх оптимального вирішення, окреслення головних завдань та планів на 2019 рік.

У рамках звітування за напрямами діяльності 3 січня було проведено три тематичні наради - «ІТ-забезпечення діяльності університету», «Маркетингові комунікації» та «Звіт про роботу бібліотеки» (куратор галузей – проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Любчак). Участь у нарадах взяли ректор Анатолій Васильєв, проректори, керівники структурних підрозділів СумДУ.

Звіти посадових осіб за всіма напрямками діяльності, а також збори колективів інститутів і факультетів будуть проходити в СумДУ до 23 січня. Завершить звітування загальноуніверситетська підсумкова конференція, яка відбудеться 25 січня.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua