Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

2-5 січня в науково-навчальному центрі «All’хімія» кафедри загальної хімії факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету відбулася перша зимова Школа юного хіміка. До участі були запрошені учні, гімназисти, ліцеїсти, курсанти Сум, які цікавляться хімією. Загалом було сформовано чотири вікові групи, для яких викладачі розробили спеціальні програми.

Учасники Школи вчилися розвивати логічне та абстрактне мислення, отримали навички у  використанні побутової хімії (зокрема, самостійно готували розчини), молодші групи проводили лабораторні експерименти, такі як «фараонові змії», «вулкан», «джин»,  густина рідин «хімічна веселка», невидимі чорнила з лимонного соку, зубна паста для слона; старші групи розглядали гальванічний елемент, електролітичну дисоціацію, корозію, колекцію металів, різнокольорові вогні.

Реєстрація тривала два тижні через Google Forms і за телефоном. Для запису до Школи необхідно було вказати яка область знань більше цікавить сучасних школярів: прикладна чи теоретична. Виявилося, що практична частина більше до вподоби юним хімікам. Знайомили учнів із тонкощами науки викладачі кафедри загальної хімії СумДУ: Людмила Пономарьова, Світлана Большаніна, Юлія Ліцман, Ганна Яновська, Інеса Воробйова, Тетяна Диченко, Роман Пшеничний.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua