Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
21
Четвер
березня
розірвані хмари
3° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

5 лютого в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся науковий семінар Медичного інституту на чолі з членом-кореспондентом  Національної Академії Наук України, професором Леонідом Суходубом. Присутні обговорили питання складності використання сучасних імплантів в медицині. З лекціями також виступили провідні фахівці в даній тематиці – професор Максим Погорєлов (МІ СумДУ) та професор Войцех Сімка (Політехнічний Сілезький університет - Глівице, Польща).

Загалом семінар відвідали близько ста студентів, аспірантів та викладачів. Всі охочі могли обговорити викладений матеріал та поставити питання спікерам як під час виступу, так і в перерві на кава-брейк. Зокрема, слухачів цікавили питання комбінації сплавів при створенні дентальних імплантів, методики модифікації дентальних імплантів тощо.

Науковий захід відбувся за підтримки директора МІ СумДУ Андрія Лободи, члена-кореспондента НАН України, професора Леоніда Суходуба, заступника директора МІ з наукової роботи Максима Погорєлова,  заступника директора МІ з позанавчальної роботи та по роботі в гуртожитках Олександра Олешка та голови наукового товариства студентів та аспірантів МІ Владислава Сікори.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua