Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
21
Четвер
березня
розірвані хмари
3° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

9-11 лютого у м. Дніпро відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», в якому взяли участь більше 300 вихованців музичних шкіл та навчальних закладів мистецького спрямування із Дніпра, Херсона, Полтави, Харкова, Сум та ін.

Сумський державний університет на конкурсі представили солістки вокальної студії Аліна Товстиженко (Медичний інститут),  Олександра Бублій (Факультет електроніки та інформаційних технологій), а також вокальний ансамбль «KVINTA» у складі Ганни Вернидуб, Наталії Іншиної, Поліни Кашенко, Валентини Немеш та Яни Савченко (Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій).

Члени журі високо оцінили виступи наших студентів, про що свідчать результати конкурсу: Аліна Товстиженко – І місце у номінації «Народний вокал»; Олександра Бублій – І місце у номінації «Естрадний вокал», ансамбль «KVINTA» - ІІ місце у номінації «Естрадний вокал - ансамблі».

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua