Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
21
Четвер
березня
розірвані хмари
3° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

14 лютого волонтери Сумського державного університету разом з учасниками фольклорно-краєзнавчого гуртка «Краяни» організували флешмоб до Дня всіх закоханих. На площі біля центрального корпусу зібралося понад 100 студентів -  представників інститутів та факультетів університету, які об’єдналися у велике  символічне серце, тим самим продемонструвавши свою любов до навчального закладу.

Кожен, хто долучився до заходу, отримав червону кульку та сертифікат на 100 гривень від спонсору «Компсервіс». Під час флешмобу грала романтична музика, продавалися марципани, які приготувала студентка Медичного інституту Надія Лебедєва. Отримані кошти у сумі 500 гривень волонтери перерахували на лікування онкохворій дівчинці із м.Суми Адріані Денисенко.

До організації тематичного заходу приєдналися і волонтери студентської соціальної служби. Вони відвідали відділення денного перебування «Злагода» комунальної установи «Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня»» та разом із його вихованцями виготовили привітальні листівки до Дня Святого Валентина.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua