Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

2 лютого у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відкрилася виставка картин сумської художниці Катерини Коваленко (Бабко).

«Життя очима жінки» – головна тема творчості майстрині. Представлені полотна виконані переважно у стилі реалізму, написані ще в 60-80 роки минулого століття. Класичний живопис Катерини Коваленко включає передусім пейзажі та натюрморти.  Під час творчої роботи над картинами  художницею зазвичай використовує масло.

На картинах багато квітів та яскравого життя. У кожного  витвору  мистецтва  своя унікальна історія. Проте серед низки реалістичних малюнків особливу увагу присутніх викликають дві картини. Вони виконані в напрямі пуантилізму – техніці накладання фарб мазками у вигляді крапок та вузьких смужок.

Переглянути персональну виставку Катерини Коваленко можна у літературній вітальні бібліотеки СумДУ.  Реалізм та класичний живопис чекатиме на вас із 2 лютого до 15 березня (у будні) з 9.00 до 16.00.

Альона Котенко

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
87
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua