Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
23
Вівторок
квітня
хмарно
10° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

За результатами січневого світового Інтернет-рейтингу Web o metrics 2012 репозитарій Сумського державного університету визнано найкращим в Україні.

Електронний архів СумДУ посів І місце серед репозитаріїв України. Загалом до рейтингу потрапило лише 10 українських репозитаріїв із 20, які діють в Україні. У загальному світовому рейтингу інституційних репозитаріїв електронний архів СумДУ на 379 сходинці із 1173 можливих.

На сьогодні кількість публікацій в архіві перевищує 23 тисячі. За рік кількість відвідувань сайту репозитарію склала понад 100 тис. із 104 країн світу. Кількість переглядів — близько 700 тис.

На січень 2012 року за кількістю введених документів, зареєстрованих авторів, проіндексованих пошуковими системами сторінок, Інституційний Репозитарій СумДУ також став лідером в Україні.

Нагадаємо, що нещодавно, 28 січня 2012 року, репозитарій Сумського державного університету відсвяткував свою річницю. Уже за результатами липневого Інтернет-рейтингу Webo m etrics 2011 року Електронний архів публікацій науковців СумДУ зайняв ІІ місце серед українських репозитаріїв та посів поважне 473 місце серед на той час 1220 інституційних репозитаріїв світу.

Сумський державний університет вдячний вченим, бібліотеці та програмістам за зразкове втілення проекту Електронного архіву наукових публікацій науковців СумДУ. Хто ще не приєднався до архівування власних публікацій – реєструйтеся та долучайтеся! Із нетерпінням чекаємо на Ваші нові публікації в Інституційному Репозитарії СумДУ.

Успіхів та нових наукових звершень!

Бібліотека СумДУ,
відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
379
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua