Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

8 лютого у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії СумДУ В'ячеслав Артюх презентував свою книгу  "Українська історіософія (XIX-XX ст): антологія". Книга вийшла у видавництві «Сумський державний університет» наприкінці 2011 році.

До збірки ввійшли тексти відомих українських інтелектуалів середини XIX - першої половини XX століття, які знайомлять читача з основними проблемами і течіями української філософсько-історичної думки. У багатьох текстах філософське опрацювання проблем світової історії пов'язується з історичною долею України. Поряд із відомими історіософськими працями М. Костомарова, І. Франка, М. Грушевського, Д. Чижевського, В. Петрова до антології увійшли маловідомі праці В. Лесевича, А. Товкачевського, Ю. Вассияна, Л. Окіншевича.

Автор зазначив, що книга буде цікавою для спеціалістів у галузі філософії та історії, аспірантів, студентів, а також читачів, які цікавляться історією української філософської думки.

Анна Ткаченко
Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua