Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

14 лютого у бібліотеці Медичного інституту Сумського державного університету пройшов тематичний вечір «Почуття, яке здатне перетворити життя на яскраву сторінку книжкового роману», присвячений Дню Святого Валентина.

Святкова програма включала в себе  вікторину «Валентин і Валентина», гру «Кохання з першого погляду», конкурси «Дозвольте освідчитися Вам у коханні», «Розбите серце» та «Нарцис», учасники якого освідчувались у коханні самі собі.  

Під час заходу також тривала книжкова виставка «Свято усіх закоханих», яку підготувала бібліотека Медичного інституту СумДУ.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua