Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
23
Вівторок
квітня
хмарно
10° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

27 лютого у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся захід «Година живої фортепіанної музики».

Для студентів звучало попурі з класичних музичних творів Йоганна Баха, Вольфа Моцарта, Людвіга Бетховена, Жоржа Бізе, Петра Чайковського. Прозвучали композиції у натхненному виконанні концертмейстра Сумського обласного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна Людмили Демченко.

Друга частина заходу проходила у вигляді музичної вікторини. Cтуденти жваво обговорювали музикальні уривки і практично безпомилково давали відповіді на всі музичні каверзні завдання.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
379
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua