Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

До Міжнародного дня рідної мови у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся захід «Tак і мови нема без народу, і народу без мови нема…». Його підготували студенти третього курсу спеціальності «Журналістика» разом із викладачем кафедри журналістики та філології Ольгою Садовніковою. Неабияку допомогу надали співробітники бібліотеки СумДУ.

Студенти підготували цікаву програму: відтворили  «Заповіт» Тараса Шевченка іспанською та білоруською мовами, насолоджувалися піснями та віршами, переймалися особливостями кожної мови. Також до літературної вітальні завітали «іноземні посли», які презентували свої мови: студенти журналісти окрім української презентували ще й японську, італійську, іспанську та білоруську мови.

Підбиваючи підсумок присутні відмітили, що мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

Закінчилося свято під призивом – «Любіть свою мову, удосконалюйте її!» Адже вона допомагає нам висловлювати думки, почуття кохання, ніжності, приязні.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
90
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua