19
П'ятниця
липня
розірвані хмари
17° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

1 березня у літературній вітальні бібліотеки Cумського державного університету відбулася презентація нової книги відомого українського письменника Андрія Куркова.

Почесного гостя представив не менш відомий письменник, редактор сумської газети «Панорама» Євген Положій. За його словами, це людина, котра найбільше навчає світ правильно вимовляти слово «Україна», адже книги цього автора перекладені на 34 мови у 64 країнах світу. Студенти факультетів ІФСК та ФЕМ привітали Андрія Куркова гучними оплесками.

На початку свого виступу письменник коротко розповів про перші кроки письменницької діяльності, перші спроби друкуватися та наявний творчий доробок. Студентство, у свою чергу, ставило чимало запитань. Це й не дивно, адже автор понад двадцяти книг привертає увагу своєю відвертістю, оптимізмом та бажанням завжди рухатися вперед. До речі, письменник щойно приїхав зі Сполучених Штатів Америки, де презентував свою книгу, і найближчим часом вирушає до Китаю.

Зрештою, Андрій Курков розповів і про сюжет нового роману «Львівська гастроль Джимі Хендрікса». У ньому переплітаються сюжетні лінії реальності та вигадки: над Львовом літають морські чайки, на кладовищі збираються хіппі, а у головної героїні – алергія на гроші. Основної інтриги автор, звичайно ж, не розкрив, проте і цієї інформації було достатньо для зацікавлення потенційних читачів.

Наприкінці свого виступу Андрій Курков побажав усім присутнім, а насамперед майбутнім журналістам, бути досить впевненими, відкривати у собі актора, який може зіграти будь-яку роль у залежності від обставин, та ніколи не зупинятися на досягнутому. «Любіть життя, і воно відповість вам взаємністю», - впевнений автор.

На жаль, усе гарне колись закінчується. Розмова з харизматичним письменником пролетіла, як одна мить. Але величезний заряд енергії та книги з авторським підписом ще довго нагадуватимуть студентам СумДУ про Андрія Куркова, людину, яка подарувала 45 хвилин гарного настрою у подорожах між Америкою та Китаєм.

Олена Вєчканова

гурток «Аматорська журналістика»

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
415
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
918
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua