Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Напередодні Міжнародного дня солідарності жінок у рамках «Гендерного марафону» в літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся захід, присвячений традиції відзначення 8 березня. Організаторами виступили Гендерний ресурсний центр та бібліотека університету.

Для студентів спеціальності «Журналістика» підготували тематичну літературну виставку, вікторину з призами та майстер-клас із політкоректного привітання жінок із нагоди цієї події міжнародного масштабу. У ході вікторини за уривком з художнього твору потрібно було визначити його назву та автора, впізнати, кому з відомих жінок належать наведені висловлювання, а також дізнатись про цікаві факти з біографії останніх.

 Презентація, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня, дала змогу переконатися, що сторінки історії жіночого руху сповнені глибинного змісту та розмаїттям образів. На ній представлені досягнення боротьби жінок за свої права протягом останніх півтора століть, які з одного боку продемонстрували помітний прогрес у становищі жінок світу, а з іншого – виокремили проблеми, які досі залишаються актуальними.

 Присутні зауважили, що в той час як продовжують розширюватись сфери, де жінки себе успішно випробовують,  в українському суспільстві зберігається тенденція до сприйняття останніх переважно у ролях Берегині та матері. Крім того, має місце зміна змістовного наповнення традиції святкування 8 березня – коли жінка виступає перш за все об’єктом краси, чарівності та натхнення.

Поряд із цим приємно відзначати добру обізнаність студентів із літератури та історії, їх жваву участь у дискусії щодо становища жінок. Найбільш активні серед них отримали на згадку сувеніри з логотипами Сумського державного університету.    

 Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua