Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Напередодні Міжнародного дня солідарності жінок у рамках «Гендерного марафону» в літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся захід, присвячений традиції відзначення 8 березня. Організаторами виступили Гендерний ресурсний центр та бібліотека університету.

Для студентів спеціальності «Журналістика» підготували тематичну літературну виставку, вікторину з призами та майстер-клас із політкоректного привітання жінок із нагоди цієї події міжнародного масштабу. У ході вікторини за уривком з художнього твору потрібно було визначити його назву та автора, впізнати, кому з відомих жінок належать наведені висловлювання, а також дізнатись про цікаві факти з біографії останніх.

 Презентація, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня, дала змогу переконатися, що сторінки історії жіночого руху сповнені глибинного змісту та розмаїттям образів. На ній представлені досягнення боротьби жінок за свої права протягом останніх півтора століть, які з одного боку продемонстрували помітний прогрес у становищі жінок світу, а з іншого – виокремили проблеми, які досі залишаються актуальними.

 Присутні зауважили, що в той час як продовжують розширюватись сфери, де жінки себе успішно випробовують,  в українському суспільстві зберігається тенденція до сприйняття останніх переважно у ролях Берегині та матері. Крім того, має місце зміна змістовного наповнення традиції святкування 8 березня – коли жінка виступає перш за все об’єктом краси, чарівності та натхнення.

Поряд із цим приємно відзначати добру обізнаність студентів із літератури та історії, їх жваву участь у дискусії щодо становища жінок. Найбільш активні серед них отримали на згадку сувеніри з логотипами Сумського державного університету.    

 Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua