19
П'ятниця
липня
хмарно
21° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Напередодні Міжнародного дня солідарності жінок у рамках «Гендерного марафону» в літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся захід, присвячений традиції відзначення 8 березня. Організаторами виступили Гендерний ресурсний центр та бібліотека університету.

Для студентів спеціальності «Журналістика» підготували тематичну літературну виставку, вікторину з призами та майстер-клас із політкоректного привітання жінок із нагоди цієї події міжнародного масштабу. У ході вікторини за уривком з художнього твору потрібно було визначити його назву та автора, впізнати, кому з відомих жінок належать наведені висловлювання, а також дізнатись про цікаві факти з біографії останніх.

 Презентація, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня, дала змогу переконатися, що сторінки історії жіночого руху сповнені глибинного змісту та розмаїттям образів. На ній представлені досягнення боротьби жінок за свої права протягом останніх півтора століть, які з одного боку продемонстрували помітний прогрес у становищі жінок світу, а з іншого – виокремили проблеми, які досі залишаються актуальними.

 Присутні зауважили, що в той час як продовжують розширюватись сфери, де жінки себе успішно випробовують,  в українському суспільстві зберігається тенденція до сприйняття останніх переважно у ролях Берегині та матері. Крім того, має місце зміна змістовного наповнення традиції святкування 8 березня – коли жінка виступає перш за все об’єктом краси, чарівності та натхнення.

Поряд із цим приємно відзначати добру обізнаність студентів із літератури та історії, їх жваву участь у дискусії щодо становища жінок. Найбільш активні серед них отримали на згадку сувеніри з логотипами Сумського державного університету.    

 Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
414
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
918
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua