Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Протягом тижня у бібліотеці СумДУ проходили Шевченківські читання, присвячені 198-ій річниці від Дня народження українського поета, художника, мислителя. У програмі заходу – літературний вечір "Між пензлем і словом", літературна вікторина "Знайомий-незнайомий Тарас Шевченко" та огляд літератури "Шевченківський міф України".

До запропонованих заходів підготували книжкову виставку "Вічний як народ".

Під час читань, організованих та проведених професором кафедри філософії СумДУ, доктором філологичних наук Оленою Переломовою, студенти обговорювали тему "Великий Кобзар у житті кожного з нас" та проблему долі митця, і як талановитого живописця і графіка, і як непересічної особистості на теренах літератури. Учасники – студенти першого курсу факультету економіки і менеджменту - активно обмінювалися думками та враженнями: "Ми долучилися до живого слова Тарасової поезії. Вона живе у віках і змушує нас замислюватися над долею нашого народу, долею України."

А для студентів факультету технічних систем та енергоефективних технологій бібліотека провела веселу та жваву літературна вікторина "Знайомий-незнайомий Тарас Шевченко». Під час заходу з’ясувалися дуже цікаві факти. Майже кожен із присутніх у домашній бібліотеці має збірник  «Кобзаря», але далеко не всі змогли назвати твір, яким розпочинається їх власний «Кобзар». Студенти декламували напам’ять багато віршів Тараса Шевченка, які вивчали ще у шкільні роки. Наприкінці студенти висловили подяку організаторам вікторини: тема митця невичерпна – знову і знову ми пізнаємо все нового Шевченка.

Бібліотека СумДУ,
Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua