18
Четвер
липня
розірвані хмари
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Протягом тижня у бібліотеці СумДУ проходили Шевченківські читання, присвячені 198-ій річниці від Дня народження українського поета, художника, мислителя. У програмі заходу – літературний вечір "Між пензлем і словом", літературна вікторина "Знайомий-незнайомий Тарас Шевченко" та огляд літератури "Шевченківський міф України".

До запропонованих заходів підготували книжкову виставку "Вічний як народ".

Під час читань, організованих та проведених професором кафедри філософії СумДУ, доктором філологичних наук Оленою Переломовою, студенти обговорювали тему "Великий Кобзар у житті кожного з нас" та проблему долі митця, і як талановитого живописця і графіка, і як непересічної особистості на теренах літератури. Учасники – студенти першого курсу факультету економіки і менеджменту - активно обмінювалися думками та враженнями: "Ми долучилися до живого слова Тарасової поезії. Вона живе у віках і змушує нас замислюватися над долею нашого народу, долею України."

А для студентів факультету технічних систем та енергоефективних технологій бібліотека провела веселу та жваву літературна вікторина "Знайомий-незнайомий Тарас Шевченко». Під час заходу з’ясувалися дуже цікаві факти. Майже кожен із присутніх у домашній бібліотеці має збірник  «Кобзаря», але далеко не всі змогли назвати твір, яким розпочинається їх власний «Кобзар». Студенти декламували напам’ять багато віршів Тараса Шевченка, які вивчали ще у шкільні роки. Наприкінці студенти висловили подяку організаторам вікторини: тема митця невичерпна – знову і знову ми пізнаємо все нового Шевченка.

Бібліотека СумДУ,
Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
403
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
897
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua