18
Четвер
липня
розірвані хмари
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З 24 по 26 березня факультет економіки та менеджменту Сумського державного університету приймав делегацію з Польщі у складі доктора економічних наук, професора Януша Клісіньські (Політехнічний інституту міста Ченхстохови) та доктора наук Славомира Ковальскі (Технічно-Гуманістична Академія міста Бєльсько-Бяла).

Під час зустрічі обговорювалися напрями подальшого наукового та академічного співробітництва, підготовлено проекти договорів між СумДУ і вишами гостей, у яких, зокрема, передбачено обмін студентами на стажування.

Польські вчені, які є фахівцями з маркетингу спорту, прочитали лекції для студентів, аспірантів та викладачів факультету економіки та менеджменту Славомир Ковальскі на тему: «УЄФА Євро 2012 як основа соціальної відповідальності територіальних одиниць» (англійською мовою), а Януш Клісінські на тему: «Організація УЄФА Євро 2012 як сучасний виклик національних економік Польщі та України» (російською мовою). Окрім того, представникам СумДУ презентували міста, в яких проживають польські делегати, та виші, в яких вони працюють, а також інформацію щодо можливостей продовження навчання українців у Польщі.

Нагадаємо, що співробітництво з професором Янушем Ковальскі тривало і раніше, зокрема, він має публікацію у науковому журналі «Маркетинг і менеджмент інновацій», а під час візиту дав згоду на роботу у складі редколегії цього журналу.

Черговий візит іноземців до СумДУ ініціювала декан факультету економіки та менеджменту Ольга Прокопенко. Вже за тиждень чекаємо наступні зустрічі з іноземцями – сподіваємося на приїзд професорів з Білорусії, Болгарії, Росії та Канади.

Факультет економіки та менеджменту, Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
404
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
898
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua