Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З 24 по 26 березня факультет економіки та менеджменту Сумського державного університету приймав делегацію з Польщі у складі доктора економічних наук, професора Януша Клісіньські (Політехнічний інституту міста Ченхстохови) та доктора наук Славомира Ковальскі (Технічно-Гуманістична Академія міста Бєльсько-Бяла).

Під час зустрічі обговорювалися напрями подальшого наукового та академічного співробітництва, підготовлено проекти договорів між СумДУ і вишами гостей, у яких, зокрема, передбачено обмін студентами на стажування.

Польські вчені, які є фахівцями з маркетингу спорту, прочитали лекції для студентів, аспірантів та викладачів факультету економіки та менеджменту Славомир Ковальскі на тему: «УЄФА Євро 2012 як основа соціальної відповідальності територіальних одиниць» (англійською мовою), а Януш Клісінські на тему: «Організація УЄФА Євро 2012 як сучасний виклик національних економік Польщі та України» (російською мовою). Окрім того, представникам СумДУ презентували міста, в яких проживають польські делегати, та виші, в яких вони працюють, а також інформацію щодо можливостей продовження навчання українців у Польщі.

Нагадаємо, що співробітництво з професором Янушем Ковальскі тривало і раніше, зокрема, він має публікацію у науковому журналі «Маркетинг і менеджмент інновацій», а під час візиту дав згоду на роботу у складі редколегії цього журналу.

Черговий візит іноземців до СумДУ ініціювала декан факультету економіки та менеджменту Ольга Прокопенко. Вже за тиждень чекаємо наступні зустрічі з іноземцями – сподіваємося на приїзд професорів з Білорусії, Болгарії, Росії та Канади.

Факультет економіки та менеджменту, Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua