Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
23
Вівторок
квітня
хмарно
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З 24 по 26 березня факультет економіки та менеджменту Сумського державного університету приймав делегацію з Польщі у складі доктора економічних наук, професора Януша Клісіньські (Політехнічний інституту міста Ченхстохови) та доктора наук Славомира Ковальскі (Технічно-Гуманістична Академія міста Бєльсько-Бяла).

Під час зустрічі обговорювалися напрями подальшого наукового та академічного співробітництва, підготовлено проекти договорів між СумДУ і вишами гостей, у яких, зокрема, передбачено обмін студентами на стажування.

Польські вчені, які є фахівцями з маркетингу спорту, прочитали лекції для студентів, аспірантів та викладачів факультету економіки та менеджменту Славомир Ковальскі на тему: «УЄФА Євро 2012 як основа соціальної відповідальності територіальних одиниць» (англійською мовою), а Януш Клісінські на тему: «Організація УЄФА Євро 2012 як сучасний виклик національних економік Польщі та України» (російською мовою). Окрім того, представникам СумДУ презентували міста, в яких проживають польські делегати, та виші, в яких вони працюють, а також інформацію щодо можливостей продовження навчання українців у Польщі.

Нагадаємо, що співробітництво з професором Янушем Ковальскі тривало і раніше, зокрема, він має публікацію у науковому журналі «Маркетинг і менеджмент інновацій», а під час візиту дав згоду на роботу у складі редколегії цього журналу.

Черговий візит іноземців до СумДУ ініціювала декан факультету економіки та менеджменту Ольга Прокопенко. Вже за тиждень чекаємо наступні зустрічі з іноземцями – сподіваємося на приїзд професорів з Білорусії, Болгарії, Росії та Канади.

Факультет економіки та менеджменту, Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
379
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua