Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
23
Вівторок
квітня
хмарно
10° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

29 березня у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулася зустріч студентів із майстрами мистецтва, присвячена Міжнародному дню театру.

Поважними гостями свята стали актори Сумського театру драми і музичної комедії імені М. С. Щепкіна: народний артист України Микола Ластовацький, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Петро Челялі, артистка й вокалістка Марія Корінна та солістка-вокалістка Сумської обласної філармонії Олена Обозна.

Ведучі заходу Анастасія Сюхіна та Юлія Литюга розповіли присутнім про основоположників Сумського театру, розвиток театрального руху, який пов’язують з іменем уродженця міста Суми, українським драматургом й актором Михайлом Бабичем. Також студенти дізналися про перший дерев’яний театр, заснований у 1865 році, театр «Корепанова» та людину, яка зробила найбільший внесок у сумську драматургію - Михайла Щепкіна. Він був чудовим актором, виконував переважно комедійні ролі. Такому жартівливому амплуа у дечому завдячував своїй статурі, і навіть листи іноді підписував «Квадратна фігура» або «Твоя товста щепка». Організатори провели вікторину, щоб перевірити знання слухачів про сумський театр.

Гості вразили присутніх своєю майстерністю. Петро Челялі виконав  «Поверни мені музику» та арію із «Принцеси цирку». Розвеселили глядачів гуморески Павла Глазового у виконанні Миколи Ластовацького. Марія Корінна подарувала присутнім композицію «Шалом», а Олена Обозна - ліричну пісню французькою мовою. 

Глядачі підтримували виступи гостей гучними оплесками. Майстрів мистецтва привітали зі святом і подарували квіти та солодкі подарунки.

Світлана Сидорко,

 гурток «Аматорська журналістика»

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
379
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua