Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

3 квітня у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету студенти ІІІ курсу спеціальності «Журналістика» мали змогу  дізнатися більше про четвертий символ нашої держави – факсимільне видання «Пересопницьке Євангеліє».

Працівники бібліотеки розказали про цю унікальну пам’ятку українського Ренесансу, на якій Президенти України зараз дають присягу під час інавгурації. Студенти переглянули фільм про «Пересопницьке Євангеліє», створений силами університету в 2008 році, а також успішно пройшли бліц-опитування щодо презентованої книги.

Кульмінацією зустрічі стало ознайомлення із факсиміле давнього рукопису, яке є точною копією оригіналу. Факсимільне видання було присвячено 450-річчю «Пересопницького Євангелія» й обмеженим тиражем у 1000 примірників розійшлося по всьому світу, у тому числі потрапило й до бібліотеки СумДУ, ставши справжньою перлиною зали рідкісних видань.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua