Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

6 квітня до літературної вітальні бібліотеки Сумського державного університету з концертом завітали київські барди – дует «Ноктюрн» – Аркадій Голубицький, Ольга-Софія та автор-виконавець з Москви Тетяна Корольова. Організували захід відділ  позанавчальної роботи та бібліотека СумДУ.

На бардівському вечорі прозвучали пісні Булата Окуджави, Сергія Нікітіна, Юрія Левітанського, а також авторські твори самих виконавців – Тетяни Корольової та Аркадія Голубицького: «Грузинская песня», «Диалог у новогодней ёлки», «Лучшее всегда в начале», «Мыне станем судьбу торопить»…

Проста філософія житейських буднів, невибаглива гармонія, тихоплинна, спокійна мелодика пісень, врівноважене, чисте інтонування виконавців, поглинули слухачів, які зачаровано слухали концерт. Ніхто із присутніх не хотів виходити із зали – всі сиділи, заворожені неймовірною силою краси таких, здавалося б, простих пісень.

Після закінчення заходу артистів нагородили бурхливими оплесками і ще довго не хотіли відпускати.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua