Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

24 квітня свій 55-річний ювілей святкує майстер своєї справи і просто чарівна жінка – директор Бібліотечно-інформаційного центру Сумського державного університету Тетяна Василівна Слабко.

Бібліотеку Тетяна Василівна очолює вже понад два десятиліття – з 1989 року. Не дивно, що вона стала для неї і дітищем, і другою домівкою. Саме на роки керівництва Тетяни Василівни припадає період найбільшого розквіту Бібліотечно-інформаційного центру. Він став одним із перших в реалізації нових завдань з комп’ютеризації бібліотечних процесів, формування інформаційного середовища та організації сучасного доступу до ресурсів. Проекти Тетяни Василівни неодноразово були переможними у конкурсах на отримання грантів.

Сьогодні користувачі схвально відгукуються про автоматизацію інформаційних процесів і відзначають сучасність, оперативність і доступність бібліотеки. За рік сайт бібліотеки відвідують сотні тисяч користувачів, що свідчить про значний попит на її ресурси.

Навряд чи доля бібліотеки склалася б так успішно, якби не мудрий, вправний і натхненний її керівник. Тетяна Василівна завжди повна ідей, нових планів і проектів, які активно втілює у життя. Інколи дивуєшся, звідки у неї береться стільки енергії і творчого потенціалу. А потім розумієш: вона черпає їх зі своєї роботи, з кожної книжки, які вона так щиро любить.

У День народження бажаємо Тетяні Василівні міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя, оптимістичного сприйняття і лише весняного настрою. Щоденно Ви натхненно і захоплено робите велику справу просвітительства і розвитку духовності. Наснаги Вам у цьому, ентузіазму і творчих амбіцій, а також їх неодмінного втілення. Нехай кожен день приносить почуття гордості за благородну й потрібну людям справу. Хай збуваються всі Ваші мрії та задуми!

З повагою
колектив Сумського державного університету

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua