Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Із нагоди Дня науки у бібліотеці Сумського державного університету відкрилася книжкова виставка доктора економічних наук, професора кафедри управління СумДУ, заслуженого діяча науки і техніки України Олега Федоровича Балацького.

Відкриття творчого доробку науковця співпала з ювілеєм професора, який у травні 2012 року святкує своє 75-річчя. Експоновані на виставці матеріали відображають наукову діяльність вченого з міжнародним визнанням.

Професор Олег Федорович закономірно вважається одним із засновників вітчизняної школи економіки природокористування та засновником економічної науки у Сумській області. На основі його наукових розробок та науково-методичних праць у 1999 році створено фундаментальний спільний українсько-бельгійський підручник для вищої школи "Економіка природокористування", який вийшов у світ двома мовами.

У здобутку вченого близько 350 опублікованих праць, у тому числі понад 30 книг, включаючи монографії, підручники, наукові посібники.

Матеріали, представлені на виставці,зацікавлять як працівників технічних та інженерних спеціальностей, економістів, фахівців у галузі економіки природокористування, промислових санітарних лікарів, біологів, спеціалістів науково-дослідних інститутів, так і студентів вишів багатьох спеціальностей.

Ознайомитися з експозицією можна з 11 по 19 травня у залі каталогів бібліотеки.

Нагадаємо, О. Ф. Балацький – головний редактор Вісника Сумського державного університету (серія «Економіка»). Він нагороджений почесним знаком «За видатні успіхи у роботі» Вища школа СРСР» (1986); дипломом першого ступеня ВДНГ Української РСР (1986); почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР (1986); Золотою медаллю ВДНГ СРСР (1987); почесним званням «Заслужений діяч науки і техніки України» (1992) за визначні заслуги у науковій та навчально-виховній роботі; почесним званням Академіка Інженерної академії України (1992); званням Академіка Української екологічної академії наук (1992).

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua