Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

16 травня до Сумського державного університету з робочим візитом завітала делегація Південно-Західного державного університету м. Курськ (Російська Федерація).

Під час зустрічі з науковцями СумДУ гості обговорили питання, пов’язані з організацією наукової роботи між факультетами та кафедрами університетів, організацією спільних програм академічного обміну студентами, аспірантами та професорсько-викладацьким складом. Ректор СумДУ Анатолій Васильєв запевнив, що ця зустріч має науковий корисно-прагматичний характер, адже наукові досягнення для Сумського державного університету – одна з найважливіших ланок перспективного розвитку та лідируючих позицій навчального закладу. Обидві сторони наголосили на тому, що навчальні заклади повинні розглянути всі можливі варіанти співпраці та об’єднати свої зусилля для успішної проектної діяльності.

Сподіваємося, що дружній візит делегації Південно-Західного державного університету до СумДУ об’єднає навчальні заклади для подальшої наукової діяльності, спільних міжнародних програм, проектів і принесе бажані результати!

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Екскурсія бібліотекою для гостей з Південно-Західного державного університету (м. Курськ). 16.05.2012

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua