Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

17 травня у літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбувся міжфакультетський кубок СумДУ з «Брейн-рингу». Організаторами заходу виступили гурток інтелектуальної творчості студентів СумДУ «Ерудит» та студентський гурток «СМАРТ».

У турнірі взяли участь більше 30-ти студентів та аспірантів університету. До заходу також приєдналися команди-учасники з Машинобудівного коледжу СумДУ та Олександрівської гімназії.

Після запеклої боротьби до півфіналу вийшло чотири команди: «КоФЕМолка» (факультет економіки та менеджменту), «Логіка» (факультет електроніки та інформаційних технологій), «Из Ахтырки с любовью» (Факультет технічних систем і енергоефективних технологій) та «Александровские черти» (Олександрівська гімназія). У Малому фіналі збірна ТеСЕТу подолала спротив гімназистів та посіла ІІІ призове місце, а Кубок переможців між собою розіграли команда ФЕМу та ЕлІТу. Після напруженої боротьби перемогу святкувала збірна команда «КоФЕМолка».

Усі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки, а «ФЕМівці»– омріяний Кубок переможців міжфакультетського турніру з «Брейн-рингу» сезону 2011-2012 н.р.

Вітаємо переможців та призерів та бажаємо подальших перемог!

Микола Гуменний

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua