Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Із нагоди Дня медичного працівника у бібліотеці Медичного інституту Сумського державного університету з 11 червня по 30 липня проходитиме книжкова виставка «На честь людей, у чиїх руках священне діло, благородне – здоров’я нації, народу – державна справа нелегка!».

Немає в світі більш відповідальної професії ніж лікар. За словами директора Медичного інститут Віталія Маркевича: «Лікарем, тим паче хорошим, стати не просто. Ця професія не для всіх – для одержимих».

У славну днину професійного свята СумДУ вітає працівників медицини та колектив Медичного інституту. Справа ваших рук – мільйони врятованих життів, тисячі новонароджених, а також незліченна кількість годин напруженої, надзвичайно відповідальної і самовідданої праці у підготовці та вихованні молодих спеціалістів. Бажаємо міцного здоров’я, щастя та добробуту! 

Бібліотека СумДУ
Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua