Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Студенти спеціальності «Журналістика» разом із кафедрою журналістики та філології Сумського державного університету провели літературний вечір «Поет епохи романтизму», присвячений творчості Олександра Пушкіна, Михайла Лєрмонтова, Федора Тютчева, Костянтина Батюшкіна та Василя Жуковського та інших російських класиків.

Цього дня літературна вітальня бібліотеки СумДУ гостинно зібрала шанувальників російської поезії.Поетичну атмосферу заходу підсилювали музичні композиції, що переносили усіх присутніх далеко в минуле. За словами організаторів, подібні поетичні вечори сприяють розвитку студентів як особистостей, задовольняють духовну спрагу. «Завдяки таким заходам ми поповнюємо свій багаж знань цікавими фактами із життя відомих людей», – говорить студентка-журналістка Вікторія Радченко.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua