Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Напередодні Дня партизанської слави 20 вересня у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулася зустріч студентів із ветеранами Великої вітчизняної війни, учасниками партизанського руху на Сумщині та за її межами – В’ячеславом Рибцем та Леонідом Мазуленко.

Захід для першокурсників факультету технічних систем та енергоефективних технологій та факультету електроніки та інформаційних технологій організували представники відділу позанавчальної роботи та бібліотечно-інформаційного центру.

Упродовж зустрічі студенти переглянули фільм «Невідома війна» про історію партизанського руху на Сумщині, почули розповіді про героїчні бої, рейди партизанського з’єднання від Путивля до Карпат, а також – про юних підпільників, які були майже однолітками студентів на час війни.

«На війні героями ставали звичайні люди – ваші ровесники, – звернувся до студентів один із гостей-ветеранів В’ячеслав Рибець. Аби здійснювати подвиги та ставати героями бійцям допомагало бажання звільнити Батьківщину від загарбників та повернути своєму народу спокій та мир».

Зустріч закінчилась бурхливими оплесками на честь ветеранів, врученням квітів, солодощів та колективним фото на згадку.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua