Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

27 вересня в літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся  літературно-музичний вечір «Ходить осінь по покосах». Свято відкрила головна героїня – «Золота Осінь», роль якої виконувала студентка-журналістка Вікторія Радченко.

Для гостей вечора провели цікаві тематичні конкурси та вікторини: «Осінні витребеньки», «Осіння ікебана», «Осіння рапсодія» тощо. У останньому – студентки Аліна Насоненко та Яна Гришина стали переможцями. Тетяна Скляниченко виступила із власним віршами та прочитала тавтограму про осінь.

Учасники гуртка «Краяни» (керівник Н. С. Лінькова), Олексій Кучеренко, Сергій Оніщенко та Денис Солонін, зіграли театралізовану сценку «Куміада» на літературному ярмарку. Усіх присутніх щедро пригостили осінніми дарами – яблуками, грушами, виноградом – та солодощами.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua