Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбувся урочистий захід із нагоди Міжнародного дня перекладача. Святкове зібрання пройшло під гаслом: «Перекладачі, майбутнє в наших руках!». В організації свята взяли участь доцент к.філол.н кафедри теорії і практики перекладу (ТПП) Юлія Косенко, завідувач секцією першого курсу кафедри германської філології Олена Шуменко, а також – студенти 1-5 курсів.

На гостей зустрічі чекала цікава розважальна програма: запальний танець «ча-ча-ча», театралізовані сценки, вікторини із загадками. Ведучими були студентки Аліна Демиденко (ПР-23/1) та Катерина Лисенко (ПРс-23/1). Упродовж свята відбулося підбиття підсумків виставки стінгазет та квіткових композицій, яку підготували першокурсники кафедритеорії та практики перекладу та германської філології. За результатами голосування група ПР-23 посіла перше місце, ПР-22 – друге, ПР-21 – третє.

Нагадаємо, Міжнародний день перекладача відзначається 30 вересня не випадково. У1991 році Міжнародна Федерація Перекладачів (FIT) проголосила День святого Ієроніма, що традиційно вважається покровителем перекладачів – Міжнародним днем перекладачів.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua