Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Сьогодні бібліотечно-інформаційний центр Сумського державного університету – це розвинена високотехнологічна система, яка містить понад 2,6 млн примірників на паперових носіях, електронну бібліотеку, що має доступ до найвідоміших електронних інформаційних баз світового інформаційного простору.

Щорічно до фондів бібліотеки надходить близько 10 тисяч найменувань документів – підручники, посібники, монографії, довідники, брошури, періодичні видання, дисертації, автореферати, навчально-методична література, патентна та нормативно-технічна документація тощо.

Бібліотека університету є дипломантом (диплом ІІ ступеня) Всеукраїнського конкурсу «Бібліотека року». У 2012 році репозитарій СумДУ зайняв друге місце серед 30 українських репозитаріїв у Всесвітньому рейтингу  Webometrics. У Всеукраїнському конкурсі «Кращий сайт бібліотеки вищого навчального закладу» за проект «Сайт бібліотеки СумДУ – віртуальне інформаційне середовище університету» бібліотека отримала перемогу.

Сумський державний університет вітає Бібліотечно-інформаційний центр зі святом та бажає успіхів, перемог, нових звершень та наснаги завжди відповідати рівню кращих бібліотек університетів Європи.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності        

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
87
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua