Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

17 жовтня у літературній вітальні Бібліотеки Сумського державного університету пройшов конкурс для школярів сумських загальноосвітніх шкіл № 6, № 9 та № 21 «Доти будуть козаки», присвячений Дню козацької слави. Організатори заходу – працівники відділу позанавчальної роботи та бібліотеки СумДУ. Виступи школярів оцінювало журі.

Святкова програма розпочалася із розповіді ведучих про історію виникнення Запорізької Січі. Юні «козаки» та «козачки» показали свої знання козацького побуту, звичаїв та традицій у конкурсі «Розминка». Також учасники продемонстрували неабияку винахідливість, оригінальність та ораторські здібності у змаганні, за умовами якого потрібно було запевнити присутніх, що звичайні речі сьогодення – ключі від квартири, олівці, ручки, кросівки, шарфи тощо – справжня зброя для захисту від ворогів.

Для тих, хто любить гарно попоїсти конкурс «Кашоїди» став у пригоді. Учасники куштували справжню козацьку соломаху, але із зав’язаними очима та ще й не зі своєї тарілки, а з миски суперника. Після смачного обіду команди заспівали козацьких пісень про славні перемоги. Для вболівальників ведучі провели історичну вікторину про Запорозьку Січ. Усі знавці за правильні відповіді отримали солодощі. Запальний та веселий танець «Гопак» завершив святкове дійство.  

За підсумками оцінювання журі перемогу виборола команда учнів ЗОШ № 21.   Сумський державний університет вітає переможців та бажає успіхів і нових досягнень.

Бібліотека СумДУ
Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua