19
П'ятниця
липня
хмарно
21° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У бібліотеці Медичного інституту діє книжкова виставка наукових і навчально-методичних видань,  присвячена75-річчю доктора медичних наук, почесного професора кафедри хірургії з дитячою хірургією і курсом онкології Медичного інституту СумДУ та унікального хірурга й онколога вищої кваліфікації Миколи Григоровича Кононенка.

Упродовж 20 років Микола Григорович плідно працює в Сумському державному університеті. За цей час він організував і першим очолив кафедру хірургії Медичного інституту (нині – кафедра хірургії з дитячою хірургією і курсом онкології). Під його керівництвом захищено чотири кандидатські дисертації.У співавторстві з іншими співробітниками кафедри Микола Григорович видав понад 30 методичних рекомендацій і вказівок для студентів і лікарів-інтернів. Неодноразово під його керівництвом студенти займали призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах з хірургії.

У здобутку вченого понад 250 наукових та навчально-методичних праць, зокрема: одна монографія, розділи у монографії та підручник з хірургії, п’ять винаходів, 30 раціоналізаторських пропозицій.Результати його досліджень заслухувалися на Всеукраїнських з’їздах і конференціях хірургів та онкологів.

Хірургічна діяльність Миколи Григоровича багатогранна. Володіючи блискучою хірургічною технікою, він виконує складні та унікальні операції. Також Микола Григорович зарекомендував себе як висококласний викладач, який постійно модернізує лекційний курс та проводить практичні заняття на високому методичному рівні.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
414
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
918
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua