Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У бібліотеці Медичного інституту діє книжкова виставка наукових і навчально-методичних видань,  присвячена75-річчю доктора медичних наук, почесного професора кафедри хірургії з дитячою хірургією і курсом онкології Медичного інституту СумДУ та унікального хірурга й онколога вищої кваліфікації Миколи Григоровича Кононенка.

Упродовж 20 років Микола Григорович плідно працює в Сумському державному університеті. За цей час він організував і першим очолив кафедру хірургії Медичного інституту (нині – кафедра хірургії з дитячою хірургією і курсом онкології). Під його керівництвом захищено чотири кандидатські дисертації.У співавторстві з іншими співробітниками кафедри Микола Григорович видав понад 30 методичних рекомендацій і вказівок для студентів і лікарів-інтернів. Неодноразово під його керівництвом студенти займали призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах з хірургії.

У здобутку вченого понад 250 наукових та навчально-методичних праць, зокрема: одна монографія, розділи у монографії та підручник з хірургії, п’ять винаходів, 30 раціоналізаторських пропозицій.Результати його досліджень заслухувалися на Всеукраїнських з’їздах і конференціях хірургів та онкологів.

Хірургічна діяльність Миколи Григоровича багатогранна. Володіючи блискучою хірургічною технікою, він виконує складні та унікальні операції. Також Микола Григорович зарекомендував себе як висококласний викладач, який постійно модернізує лекційний курс та проводить практичні заняття на високому методичному рівні.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua