Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

21 січня  у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулось засідання «круглого столу», присвячене Дню Соборності та Свободи України. Організатором заходу виступила кафедра філософії, політології та інноваційних соціальних технологій у співпраці з Громадською радою при ОДА.

У засіданні «круглого столу» взяли участь науковці Сумського державного університету, Української академії банківської справи, Сумського державного педагогічного університету, представники громадських організацій та політичних партій. Лейтмотивом обговорення були шляхи та перспективи консолідації українського суспільства, а головним акцентом – значення акту Злуки для становлення української державності та формування історичної пам’яті.

Окремим напрямом обговорення були питання патріотичного виховання молоді, формування у них національної свідомості та гордості за свою державу і свій народ. Учасники круглого столу зійшлись у розумінні складності цього питання та його тісному зв’язку з політичними подіями.

Нагадаємо, що 22 січня 1919 року у Києві на Софіївському майдані відбулося урочисте оголошення універсалу про об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у соборну Україну. Мрія багатьох поколінь українців про незалежну, соборну, національну державу нарешті здійснилася.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua