Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

25 січня у Сумському державному університеті відзначили День студента і привітали зі святом володарок імені Тетяна. Із нагоди Тетяниного дня у літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбулася святкова програма для співробітників та викладачів на ім’я Тетяна. Голова профспілки співробітників СумДУ Валентина Боровик привітала усіх Тетян зі святом та вручила Тетянам солодкі подарунки.

А піднесений настрій присутнім дарували учасники гуртка «Краяни» (керівник – Неля Лінькова) та чоловічий вокальний ансамбль «ТеСЕТ», які подарували глядачам справжній концерт. В організації свята також брали участь співробітники бібліотеки СумДУ.

Цікаві ігри, ліричні вірші, приємна музика, улюблені пісні та захоплюючі конкурси зробили цей день сповнений приємними та незабутніми враженнями. Особливо запам’яталися конкурси «Знаменитые Татьяны», «Подпиши картинку» та тест клубу «Камеді Клаб» «Не транжира ли Вы?».

Наостанок організатори заходу побажали усім Тетянам добра і миру та подарували піднесений настрій піснею «Мы желаем счастья вам!».

Вікторія Радченко

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua