Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

31 січня у актовій залі СумДУ відбулася зустріч Першого секретаря Посольства Туркменістану в Україні Сердара Бердиєва з туркменськими студентами Сумського державного університету і Сумського національного аграрного університету. Основна мета візиту полягала у тому, аби повідомити студентам про зміни у системі освіти Туркменістану та країні загалом, а також нагадати про чинне законодавство, права і обов’язки іноземців в Україні.

Під час зустрічі обговорили питання навчального процесу. Студенти активно цікавилися нюансами перетину кордону, як бути у разі втрати чи зіпсування паспорту, як за потреби довести легальність свого перебування в Україні тощо. Також відбулися вибори голови студради СумДУ від Туркменістану. Ним став Мердан Мамедов.

Перший проректор СумДУ Василь Карпуша зазначив, що за останні роки кількість студентів із Туркменістану в СумДУ значно зросла: «Наразі у нас навчається понад 220 осіб».

Сердар Бердиєв порадив студентам більше уваги приділяти навчанню та опануванню профільних дисциплін. Наостанок він побажав студентам бути терплячими і толерантними. «Не забувайте, що ви приїхали сюди навчатися, то ж робіть це, адже СумДУ надає для цього усі можливості!», – наголосив Перший секретар Посольства Туркменістану в Україні.

Вікторія Радченко

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua