Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Наприкінці січня Бібліотека СумДУ провела цикл музичних годин «Музичні ювлеї 2013 року» та літературно-музичний дивертисмент «Поезія звуків, або Музика та література», які присвячувалися впливу музики на літературу та літератури на музику. Заходи пройшли за участю студентів перших курсів факультетів економіки та менеджменту й іноземної філології та соціальних комунікацій. Мета циклу – залучення молоді музики всіх епох.

Учасники заходу наживо слухати уривки із творів  Людвіга ван Бетховена, Йоганна Себастьяна Баха, Петра Чайковського, Жоржа Бізе, у виконанні концертмейстера театру ім. М. Щепкіна Людмили Демченко. Студенти й самі не змогли всидіти на місці й  станцювали вальс під музику Фредеріка Шопена та заспівали романс.

Також учасники заходів познайомилися із книжковою виставкою «Тільки музика, музика, музика…», де представлені видання про музику та музикантів «від класики до року».

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua