Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

За результатами січневого «Ranking Web of Repositories» від Webometrics репозитарій Сумського державного університету вже традиційно серед лідерів і займає другу позицію із 32 українських репозитаріїв. Також він опинився на 139 позиції із 1654 репозитаріїв світу. У порівнянні з попередніми показниками піднявся аж на 240 позицій. 

Нагадаємо, що репозитарій СумДУ діє з січня 2011 року. На сьогодні кількість публікацій в архіві майже 30 тисяч. Кількість відвідувань за цей період перевищує 325 тис. із 120 країн світу. Завантажено близько 2 млн. документів.

Сумський державний університет вдячний вченим, бібліотеці та програмістам за зразкове втілення проекту Електронного архіву наукових публікацій науковців СумДУ. Хто ще не приєднався до архівування власних публікацій – реєструйтеся та долучайтеся! Чекаємо на Ваші нові публікації в Інституційному Репозитарії СумДУ.

Успіхів та нових наукових звершень!

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua