Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

13 лютого у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулося романтичне свято закоханих сердець, присвячене Дню святого Валентина. Для присутніх організатори провели конкурс «Любов йде через пустелі». Закохані пари – учні (хлопці і дівчата) із сумських шкіл № 21, 26 та 19 – освідчувалися один одному в коханні віршами і піснями, виконували «танок на квітці». За результатами конкурсу перемогу отримали вихованці школи № 21.

Також на свято завітали іноземні студенти СумДУ та першокурсники кафедри управління, для яких бібліотекар СумДУ Алла Крекшина провела літературну вікторину на визначення найкращих знавців світової романтичної класики. Усі присутні у залі мали змогу взяти участь у конкурсі валентинок, за що отримали приємні призи.

Нагадаємо, що День Святого Валентина існує уже понад 18 століть та має кілька версій виникнення. Найбільш поширена – легенда про Валентина, який потай вінчав закоханих легіонерів у Римі, за що його було страчено. День страти (14 лютого), почали святкувати як День Закоханих, а Валентина стали вважати Святим.

Вікторія Радченко

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua