Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Першокурсники факультету іноземної філології та соціальних комунікацій відсвяткували День усіх закоханих у літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

У рамках тематичного вечора під назвою «Нет у любви бесследно сгинуть права» студенти-перекладачі разом із іноземними студентами читали вірші, знайомилися із багатствами літературного світу, брали активну участь у тематичних конкурсах. Свято відбулося за ініціативи заступника директора Департаменту міжнародної освіти СумДУ Юлії Косенко, працівників бібліотеки та студентів-іноземців із Узбекистану та Туркменістану.

Першокурсники спеціальності «Журналістика», у свою чергу, організували захід «Любовь – блеск солнечный, дождю идущий вслед...», на якому були присутні куратор першого курсу Ганна Калантаєвська, а також студенти спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю». Учасники заходу освідчувались у коханні різними мовами, розповіли легенду про зародження свята, співали пісні та розповідали вірші про кохання. Також студенти взяли участь у різноманітних конкурсах, переможців яких нагородили солодкими подарунками та пам’ятними сувенірами. Бібліотекар Алла Крекшина провела літературну вікторину на тему кохання у світовій літературі, поезії та мистецтві.

Олена Вєчканова,
Тетяна Веремєєва

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
155
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua