Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Бібліотека  Сумського державного університету запровадила нову технологію доступу до електронних видань. Відтепер усі електронні версії підручників бібліотеки (таких налічується понад 30 тис.) можна знайти в Інтернет-мережі за спеціальним QR-кодом. Він забезпечує швидкий та зручний доступ до потрібної літератури через всесвітню «павутину».

Для того, щоб знайти та завантажити електронну версію потрібної книги, користувачу потрібно мати при собі мобільний телефон з фотокамерою та виходом в Інтернет, а також програму для зчитування QR-кодів. Лише один «клік» і бажаний файл у ваших руках.

Варто заздалегідь встановити програму для зчитування QR-кодів. Її можна знайти на спеціалізованих Інтернет-сайтах безкоштовно. Потім навести об’єктив камери на QR-код, після чого відбудеться завантаження обраного документу. Для того, щоб відкривалися усі типи завантажених фалів, потрібно також встановити відповідні програмні додатки.

Юрій Токмань

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua