Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Першому в області бізнес-клубу, що діє на базі Сумського державного університету, виповнилося три місяці. «Успішним бути модно!» – гасло для учасників клубу, який об’єднує підприємців, студентів і сумчан, зацікавлених у веденні власного бізнесу, кар’єрному зростанні, обміні досвідом для досягнення успіху.

У клубі запроваджені різні форми роботи: зустрічі з успішними підприємцями, тренінги з розвитку ідей, міні-лекції з питань технологій підприємництва, презентації ідей (проектів), обговорення проблемних питань підприємництва, бізнес-ігри.

Серед актуальних проектів – видання книги про розвиток підприємництва, проведення аукціону бізнес-ідей, відкриття та підтримка міні-маркетів, організація біржі тимчасових працівників, створення обласного центру обробки даних з використанням «хмарних» ІТ-технологій, підтримка майстрів рукоділля (Hand Made), розвиток координаційної ради молодих юристів.

«Завдяки підтримці Сумського державного університету клуб має майданчик для проведення засідань у бібліотеці СумДУ. Бізнес-клуб підприємців – це підтримка тих, хто рухається вперед, тож ми раді усім ініціативним сумчанам, яким цікаві наші дискусії», – зазначив головний організатор клубу, підприємець Олександр Сорока.

Новини та анонси подій можна відстежувати на сторінці клубу.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua